Motor 1.8 gti -87

Shitet nga: Aaa 26 Nën 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motor dhe drus te shpejcive per golf 2 1.8 gti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim