Pjes per mercedes golf bmw audi passat peugeot

Shitet nga: Pjes 17 Qer 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes te importuara nga gjermania per disa lloje te makinave mercedes golf bmw passat opel si dhe fellne e guma te dimrit per gjipa e vetura boj ndrrim edhe me vetur shtoj pare kkkkk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim