Pjese per Honda Civic EK 1995 - 2000

Shitet nga: Pjes per honda 12 Maj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjese per Honda Civic EK nga viti 1996 - 2000

Shitet Komplet
ose me pjes

- Farat, 2 cope
- Anesoret copa
- Mbrojtsi Par -
- Kepeku me dritare
- Dyert komplet -
- Xhami par,
- Shtopi Djatht
- Interrieri seria VTi (anesoret e brendshme, karrikat e para, dhe mbrapa)

- Si dhe pjes tjera,

044 635 111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim