Tregus komplet per bmw e38

Shitet nga: bimi 02 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
tregust jan komplet ne krilla dhe perpara ngjyre te bardh per bmw prej 1996 deri ne 2001 te seris faclift komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim