Branik i ri Sport Tuning

Shitet nga: ardian 11 Jan 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes branikin e ri pa perdor , i sapo ardhur nga gjermania
Per me shum infromata kontaktoni ne numrin 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim