Senzor pakrkingu per vetur 25e para/mbrapa

Shitet nga: Alban 25 Krr 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Senzor parkingu per vetur jon kater cop te ri pa perdor dy para dy mbrapa me kabllo te vetat te qatshme per montim shih fotot te gjitha paisjet qa jon ne foto
Viber :+37744602920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim