Diagnoza Mdiag Pro+ BardhiComputers

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BardhiComputers 14 Gsh 22:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
#‎MDiag‬ PRO+ (Bluetooth)
-Diagnoz univerzale per vetura dhe kamionat prej 1992 deri 2016.
Mundeson leximin e gabimeve,fshirjen e gabimeve,leximin e senzorve te (turbines,dizneve,Frenave ABS e shum tjera) me pa nevoj te kabllov me wirelles.Fikjen e ditave te airbag-ve,SRS,ABS apo te motorrit.
Diagnoza mundeson edhe kodimin/programimin e dizneve apo bosch pumpes,kodimin e drivatve automatik,regjenrimin e Diesel Partikel Filter-it,kthimin e frenave mbrapa e shum tjera.
-Me kete diagnoz mund te ndalni driten e Servisit/inspektionint ne te gjitha veturat deri 2014.
Kjo diagnoz punon me te gjitha veturat deri ne vitin 2015, dhe eshte me programin te fundit 2014.
Me kete diagnoz mund te instalohet :
Autocom 2015
Delphi 2015
Wurth WOW 2015

Viber : +37745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)

Ketu Kyqeni ne Facebook

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim