Diagnoza Mercedes Benz C4 XDOS 2016 ✅

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BardhiComputers 21 Qer 23:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
MB STAR C4 - Me kualitet A+++ te garantuar me 12/24v per vetura dhe per kamjon.

MB SD CONNECT C4 është pajisje profesional diagnostike për makina Mercedes Benz qe mundëson,leximin ose fshirjen e gabimeve, programimin, kodimin, leximin e sensorve,testimin e paisjeve e shumë funktione të tjera.Me këtë diagnoz mund të gjeni të gjitha gabimet me foto me starfinder.

1.Support Wireless
2. Hardware Verison: OS:2.3 CSD:2.8
3. Supported Multi-Language
4. Support Offline and Online Programming, If You Want to Do Online, Please Buy This Online SCN Coding ServiceViber : 0037745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)

diagnoze diagnozë obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS autodata

Ketu kyqeni ne Facebook

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim