Diagnoza Mercedes Benz C4 XDOS 7.2017 ✅

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BardhiComputers 18 Nën 20:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
MB STAR C4 - Me kualitet A+++ te garantuar me 12/24v per vetura dhe per kamjon.

MB SD CONNECT C4 është pajisje profesional diagnostike për makina Mercedes Benz qe mundëson,leximin ose fshirjen e gabimeve, programimin, kodimin, leximin e sensorve,testimin e paisjeve e shumë funktione të tjera.Me këtë diagnoz mund të gjeni të gjitha gabimet me foto me starfinder.

1.Support Wireless
2. Hardware Verison: OS:2.3 CSD:2.8
3. Supported Multi-Language
4. Support Offline and Online Programming, If You Want to Do Online, Please Buy This Online SCN Coding Service

Viber : +37745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)

ECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF.. obd obd2 obdII

obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 autodiagnozakosove AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT BardhiComputers CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS

Ketu kyqeni ne Facebook

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim