Diagnoze BMW Diagnostic ICOM A2 A3 ✅

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BardhiComputers 21 Qer 23:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Bmw ICOM A2 me kualitet te larte A+++ (Shiko pamjen e harduerit ne foto)

BMW ICOM është pajisje profesionale per diagnostfikimin e veturave te BMW-s deri ne vitin 2015 Kjo diagnoz mundëson leximin ose fshirjen e gabimeve, programimin, kodimin, leximin e sensorve, testimin e paisjeve si dhe mund të gjeni të gjitha gabimet dhe skemat (diagramet elektrike) me foto dhe shumë funksione të tjera.

Viber : 0037745664521

Adresa: Rruga "Vëllezrit Gërvalla" Ferizaj (afer Market Mentori)


autodiagnoz autodiagnoza autodijagnoz auto diagnoz TECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF.. obd obd2 obdII

obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS autodata

Ketu kyqeni ne FACEBOOK

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim