Kompresora te klimes per opel

Shitet nga: kompresor Dje 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
shes kopmpresora te klimes te rij per opel dhe
te perdorur per te gjitha makinat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim