Shprica Amerikan Set per Ngjyrosjen e veturave

Shitet nga: Arton 27 Shk 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shiten shpricat te llojit HVLP Vaper Amerikan, gjithashtu eshte i bashkangjitur edhe rregullatori i ajrit dhe filteri. Shpricat nuk jan te perdorun por vetem te testuar, shikoni dimensionet me posht:

1. Per ngjyr Metalike 1.4,
2. Per Primer (shpric kit) 1.7 / eshte shitur,
3. Per vende te ngushta 1.0,Ndrrim i Mundshem, Qmimi per dy shprica 120 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim