Utlrgjent Motorr Alfa Romeo Komplet 3.0 v6 benzin

Shitet nga: alfa 21 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
SHes komplet motorrin per alfa romeo 3.0 v6 benzin,i importuar nga ch,motorri eshte komplet ,anllaser,alternator, pompen e ujit, pompen e hidraulikut,instalimin,dhe kompjuterin,bej edhe ndrrim ,per me shum info kontaktoni ne tel,044755300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim