Bmw M Fellne 17 zoll

Shitet nga: Qendrim 28 Shk 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gjendje te mir origjinal M
Bojn ne e90 e46 pa pllaka.
Kontakt viber dhe whatsapp
+491749591200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim