Fellge

Shitet nga: Muja 21 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellget 16 Per Audi A4,A6 Bejm edhe nderrim me te Golfit 4 shih fotot.
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim