Fellne 17

Shitet nga: Fellne 30 Sht 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 225 45 17 te gjitha me nje profil, jan te importuara prej Zvicre ,siq shihen ne foto shum pak te perdorura, pothuajse me guma te reja, shiten me goma ose pa goma,per me shume info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim