Fellne 18 per taureg

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" 05 Gsh 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 per taureg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim