Fellne per BMW 17 dhe 18

Shitet nga: GOMISTERIA " LUMI" Dje 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW 17 dhe 18 fellnet jan te reja qmimi eshte per cope

Facebook:Gomisteria LUMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim