Fellne te aluminit 15 per bmw 4 copa pa guma

Shitet nga: Bmw 28 Qer 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   99 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te aluminit per bmw 4 copa pa guma per me shum info kontaktoni ne tel 045 369 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim