Fellne te aluminit per golf 2 opel 15 coll

Shitet nga: Golf 2 28 Qer 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   99 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te aluminit per golf 2 ose opel me 3 ylli 4 copa pa gumaa per me shum info 045 369 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim