Fellne te aluminit per golf 4 15coll

Shitet nga: Golf 4 19 Krr 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 4 te rujtne shum te mir me 5 vrima 15 colll pa guma jann per me shum info 045 369 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim