Goma m+s 265.35.r18

Shitet nga: ardian 29 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma m+s Bridgetstone 265.35.r18
pothuajse te reja


Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim