Goma te dimrit M+S 195/65R15 michelin

Shitet nga: luli 29 Nën 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat michelin 195/65R15 M+S jon te perdorura por shum te mira .

Tel: 044429905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim