Rrotkapne per Mercedes

Shitet nga: merc 08 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrotkapne per Mercedes te tipit vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim