Shprica Amerikan Set per Ngjyrosjen e veturave

Shitet nga: Arton 02 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Shiten 3 shpricat te llojit HVLP Vaper Amerikan, gjithahtu eshte i bashkangjitur edhe rregullatori i ajrit dhe filteri. Shpricat nuk jan te perdorun por vetem te testuar, shikoni dimensionet me posht:

1. Per ngjyr Metalike 1.4
2. Per Primer (shpric kit) 1.7
3. Per vende te ngushta 1.0Ndrrim i Mundshem, Qmimi per Set te gjitha 200 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim