Bager-Takeuchi Tb 25

Shitet nga: Rrustem 01 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bageri esht 1996 esht ne gjendje perfekte ,posedon 3 luge ,30,50,120 cm levizese ,dhe nje zingjire rezerve te ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim