Bager-Takeuchi +kamioneta

Shitet nga: Rrustem 21 Mar 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
bageri esht takeuchi TB.025 1996 KA 3 LUGE, 30.50.120CM LEVIZESE, DHE NJE ZINGJIR ORIGJINAL , SI DHE KAMIONETA MITSUBISHI 3.3 DIESEL KIPER ORIGJINAL DHE RAMPAT E BAGERIT NGA ALUMINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim