Kamion MAN 8.150

Shitet nga: MAN 8.150 05 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet MAN 8.150 ne gjendje te mire teknike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim