-KAMIONI VOLVO FL 6/11

Shitet nga: Musli 25 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni FL 6/11. kamioni eshte ne gjendje shum te mir.kamioni shitet dhe nderrohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim