VW LT 35 diesel 2.5 Turbo -02

Shitet nga: cufa 29 Nën 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR   4 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Lt e 35 diesel 2.5 turbo viti 2002 regjistrim deri 01.10.2017 goma te reja rrypin e ndrrum komplet setin te garantum per 80000 km vain e ndrrum me filtera antifrizin e ndrrum gjamat me rrym ajrbeg esp abs rimorkio 4 metra me 2.10 pesha e kamjonetes 1500 Kg pesha e ngarkeses 2000 Kg etj shum e rujtne nuk ka nevoj as ni cent me investu ne ta regjistrim i dyt ne ks e ardhen nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim