Bager zepelin

Shitet nga: 11 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bager zepelin m6r 6 ton viti 94 motorrin 4 klipsh perkins ndrrim i mundshem vetem me bager ma te vogel 4.5 deri 5 tona me gusenica
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim