Bager skip me gjendje perfekte

Shitet nga: Xhemajl 10 Tet 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet skipi ne gjendje perfekte I gatshum per pun luga e par I qilet per ma shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 045690014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim