Bager

Shitet nga: brahim 14 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR   10 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri case poclain
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim