Carada per mercedes 608d

Shitet nga: carada 01 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet carada per kamion 608 e ardhur nga gjermania dimenzionet ; gjatsia 4.10m gjersia 2m esht material i trash nuk shkoqet leht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim