Ford Transit

Shitet nga: ra 01 Jan 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ford trazit viti 91
dizell 2,5
9 ulse rigjistrim dri 31-03-2016
gomat e reja
matorri shum ngjedje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim