Ford Transit 2003 pa doganu

Shitet nga: Privat 03 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 960 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford Transit 2.0 Viti prodhimit 2003 i ardhur nga gjermania ne gjendje te mire Kontakt edhe ne viber +37744430055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim