IVECO

Shitet nga: xxx 01 Shk 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet Iveco 45 10 viti prodhimit 1998 2.8 Disel regjistrim deri ne muajin e 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim