Iveco daily shitet 2007 rks 1 vit me klim

Shitet nga: Artoni 21 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ndrrohet iveco daily 3.0 dizel viti 2007 me dogan te paguar homologim ngjendje prefekte e ardhur nga zvicra shum esht i rujten me klim fuksionale me telefon gjitha 96000 klm mundsi ndrrimi me vetura me rks 1 vit i plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim