Iveco mikser cifa 13m3

Shitet nga: Fatbardhbegisholli 19 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco mikser
Viti 2002
Cifa 13 m3
Km 0.55.600
Kontakti 049/221/444-049/785/999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim