Iveko Astra Mikser cifa 13m viti 2002

Shitet nga: Fatbardh begisholli 06 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Astra 84/42
Viti. 2002
Cifa. 13m3
Kontakti. 049/221/444. 049/785/999

Mikseri eshte ne gjendje të mir i sa po ardhur nja italia
ME dogan të paguar
Qmimi është i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim