Kamion MAN 25.372

Shitet nga: Sahit Ademi 01 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion MAN 25.372
Viti: 13.08.1992
Regjistrim deri me 13.08.2016
I gatshem per pun.
Rimorkio: Kassbohrer 26.07.1989, 22m3, dy akset e para ngriten perpjet, thate dhe me peshe, 3 Aks.
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim