Kamioneta Mercedes 410

Shitet nga: Heset 16 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioneta mercedes 410 me regjistrim kamioneta ësht shum ne gjendje te mir e ndrroj me sharon ose me ford galakcy ose me mercedes vito per udhtar shtoj edhe pare tel.044 155 352 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim