Kombi VW LT28 RKS

Shitet nga: besnik 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi VW LT28 RKS

Kombi esht ne gjendje perfekte i shtrenguar

per me shum info kontaktoni 044294509mercedes golf bmw VW LT T4 T3 T2 lop passat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim