MAN 414

Shitet nga: Jetmir 12 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Man 414 2002, pa dogan dhe homolgim, ka kranin 12m, me goma te reja, ne gjendje shum te mir

Qmimi 38.700€ pa diskutime !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim