MAN TGA D2O 41 430 VITI 2006

Shitet nga: Driloni 02 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man tga 41 430 D20 i posa ardhur nga jasht vendi 20 m3
Km 160000
Tel viber +37744650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim