Man tga

Shitet nga: skender 26 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man Tga 410
viti 2003
dhe
Rimorkio Kogel
viti 2000
28 ton ngarkes

Ne xhendje shum te mir me goma te reja
049554800
044520510
049324464
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim