LT 30 2.5 TDI RKS 5 muj ndrrim me t5 ose vito

Shitet nga: BEDRI 24 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Volkswagen LT
SHES KOMBI LT 30 2.5 TDI VITI I PRODHIMIT 2004

POSEDON:

*AIRBAG*

*ABS*

*ABD*

*RKS 5 muj *

*GJAMAT ELEKTRONIK*

* servisin eposa kryer qe ika kushtuar 800 euro *

*I RUJSHUM SI BRENDA EDHE JASHT*

*Posedon karriken e shoferit me Armotizim*

*JAM PRONARI I PAR NE KOSOV qe 8 vite*

*ESHT ME 6 ULSE DHE FURGON I MBYLLUR mund te behet edhe me 3 ulse ETJ*


*PER INFO mete hollsishme kontaktoni n numrin 044 472 374 Viber +37745463827

*bojm ndrrim me vetur ose me kombi psh t4 t5 mercedes vito opel vivaro*
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim