Saniku per mbeturina

Shitet nga: Besim Sot 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-17
Shitet saniku per mbeturina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim