Mercedes Actros 41 43 ero3

Shitet nga: Drinor 28 Dhj 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Shes mercedes actros 4143 viti 2001 ero 3
I rigjistruar KLIM,ABS etj ne gjendje te rregult. 20m3
I ardhur nga jashtvendi
Gomat 90% TEL VIBER +37744650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim