Mercedes Lt

Shitet nga: Naser 10 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Kamion merxedes 10 muj rexhistrim viti 88 iprodhimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim